ANNA ZIÓŁKOWSKA

"Praca w #jatomifitness to dla mnie możliwość tworzenia fantastycznych projektów z pozytywnie nastawionymi do życia ludźmi, których łączy pasja do sportu. Każdy dzień daje mi sporo satysfakcji, motywacji i w efekcie - wiele przyjaźni i nowych znajomości"

"Do #jatomiteam dołączyłam w lipcu 2014 roku. Na samym początku pracowałam na recepcji, w jednym z najbardziej prestiżowych klubów fitness w Warszawie - Jatomi Fitness Złote Tarasy. Praca z pozytywnie nastawionymi do życia ludźmi, połączonymi pasją do sportu, dawała mi sporo satysfakcji, motywacji i w efekcie - wiele przyjaźni i nowych znajomości.

W czerwcu 2016 roku dołączyłam do zespołu Support Office, na stanowisku stażystki w dziale marketingu. Praca ta pozwoliła mi realizować moje zainteresowania z zakresu grafiki, edycji tekstu oraz pracy kreatywnej. Dzięki tej zmianie, otrzymałam dodatkowo możliwość poznania systemu funkcjonowania firmy, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć branżę fitness.

Zarówno praca w klubie, jak i w biurze, charakteryzuje się możliwością współpracy z najlepszymi ekspertami, tworzącymi polską branżę fitness. Podoba mi się, że wszyscy są chętni do pomocy i otwarci na dialog na każdym etapie realizacji projektów. Wymieniamy się doświadczeniami, opiniami i uczymy się od siebie nowych rzeczy.
Dlaczego warto wziąć udział w rekrutacji do Jatomi Fitness? Moim zdaniem jest to świetna okazja dla wszystkich osób, które pragną rozwijać się w branży fitness. Poza doskonaleniem swoich zawodowych umiejętności, mam tutaj szansę nawiązywania nowych, trwałych znajomości z ludźmi, którzy profesjonalnie zajmują się sportem, a co za tym idzie – zarażają innych swoją pasją. Dzięki pracy w Jatomi Fitness, aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia stały się nieodzownym elementem mojego tygodnia." - Ania Ziółkowska