aktywne lato twojego dziecka!

#jatominews #motywacja #trening

Półmetek wakacji już za nami i niejeden rodzic zdążył już wpaść w wir zakupów niezbędnych do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Warto jednak jeszcze nieco odłożyć na bok myśli o szkole i w pełni wykorzystać letnie tygodnie. Najlepiej spędzić je… aktywnie!

Wakacje pełne ruchu

Duża dawka ruchu i dobra forma to najlepszy akumulator na przyjemne spędzenie letnich i zimowych miesięcy. Dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dobrze jest zatem wycisnąć z wolnych, wakacyjnych dni ile się da i trenować tak intensywnie, jak tylko fabryka dała! Rowerowe wycieczki i pływanie w jeziorze są oczywiście obowiązkowym elementem każdego weekendu, jednak warto pamiętać, że klimatyzowane kluby Jatomi Fitness również w czasie lata pozostają zwarte i gotowe do przyjęcia swoich klubowiczów i ich dzieci.
odbierz zaproszenie

Jak ćwiczyć, to razem!

Doskonale wiemy, jak ciężko wrócić do treningów po dłuższej przerwie, dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest… nieprzerywanie ich w ogóle! Wakacje i pauza w zajęciach pozalekcyjnych naszych pociech mogą przyczynić się do pomijania siłowni czy zajęć fitness w swoim grafiku, dlatego też warto pamiętać o zajęciach Fit Kids w Jatomi Fitness.

Te prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów zajęcia bazują na zabawach ruchowych i grach zespołowych, dzięki czemu stanowią wspaniałą atrakcję dla dzieci. Dzięki regularnemu uczestniczeniu w zajęciach Fit Kids najmłodsi nabierają pozytywnych nawyków związanych z aktywnością ruchową i podnoszą swoją sprawność, co z pewnością przyczyni się do owocnego roku szkolnego. Trenujący w tym samym czasie rodzice mogą natomiast kontynuować swój program treningowy i cieszyć się zdrowiem całej rodziny.

Z myślą o dzieciach

Ciągłość treningu osoby dorosłej jest oczywiście bardzo ważna, jednak nie należy zapomnieć o tym, jak istotną kwestią jest ruch już od najmłodszych lat. Coraz większy problem otyłości wśród dzieci, oraz problemy z utrzymaniem zdrowej diety można zaobserwować na każdym kroku, dlatego też każda godzina spędzona aktywnie jest dla dziecka krokiem w stronę zdrowej przyszłości i dobrego samopoczucia jako dorosłego. Pragniemy, aby dzieci naszych klubowiczów były za kilka lat tak samo aktywnymi osobami, dlatego też zadbaliśmy o to, aby zajęcia Fit Kids były w niemal każdym klubie Jatomi Fitness. Obecnie znaleźć je można w takich klubach, jak Alfa Białystok, Agora Bytom, Szperk i Klif Gdynia, Nova Park Gorzów, Silesia i Supersam Katowice, Echo Kielce, Atrium Koszalin, Kaskada Szczecin, Renoma i Magnolia Wrocław, Pestka i Malta Poznań, Bonarka i Galeria Kazimierz Kraków oraz w warszawskich klubach Promenada, Sadyba Best Mall, Targowek, Blue City i Galeria Rembielińska. Zapraszamy!
odbierz zaproszenie