pracuj z pasją!

#jatominews #kariera #motywacja

Rób to, co kochasz!

Ruch od zawsze był Twoim ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu? Uwielbiasz zarażać optymizmem i miłością do sportu? Posiadasz odpowiednią wiedzę na temat funkcjonowania ludzkiego ciała, planowania treningów lub zarządzania obiektem sportowym? Stań się członkiem #jatomifamily!

Wymarzona praca

Nie od dziś wiadomo, że najszczęśliwsi są ci, którzy mogą łączyć pracę ze swoją pasją. To właśnie takie osoby poświęcają się swoim zadaniom w pełni, mają nieustanną chęć rozwijania się i budzą się każdego ranka z szerokim uśmiechem na swojej twarzy. Właśnie takie osoby tworzą na co dzień zespół Jatomi Fitness i właśnie takich osób nieustannie poszukujemy do swoich szeregów! Pamiętaj, że nie musisz być tylko i wyłącznie instruktorem fitness, aby do nas dołączyć. W klubach Jatomi Fitness czeka wiele różnych stanowisk, które mogą Ci się spodobać.

Zdrowa kariera

Branża fitness rozwija się nieustannie i nic nie wskazuje na to, aby kiedykolwiek miała się zatrzymać! Bardzo nas to cieszy, ponieważ to oznacza, że Jatomi Fitness będzie mogło wciąż rosnąć w siłę i zapraszać do współpracy coraz to kolejnych fit-zapaleńców. Pamiętaj, że możesz to być właśnie Ty, jeżeli tylko interesujesz się fitnessowymi nowinkami z całego świata, optymistyczne nastawienie to Twoje drugie imię i chętnie podejmujesz stawiane sobie zadania. Każde stanowisko w Jatomi Fitness da Ci wspaniałą okazję do zdobycia nowych kompetencji i rozwinięcia swojej osoby, a kolejne szczeble kariery będą w zasięgu Twoich działań. Satysfakcja równa ukończenia maratonu treningów interwałowych gwarantowana! Dowiedz się więcej o pracy w Jatomi Fitness w zakładce Kariera.


odbierz zaproszenie