TWOJA HISTORIA. TWOJE ZWYCIĘSTWO.

#jatominews #motywacja #trening

Każde zwycięstwo ma swoją historię. Zacznij do Jatomi!

Bez względu na dyscyplinę, cel i pasję – to systematyka, praca nad techniką i upór, powoduje, że osiągamy sukcesy. Każe złoto, każde podium i każda życiówka, zaczyna się od małego kroku, dobrej dezycji, odpowiedniego wyboru. Zanim zniechęcisz się po raz kolejny, stracisz motywacje i porzucisz marzenie – zastanów się, co możesz zrobić by wesprzeć Twoją walkę o upragniony cel?

Czas na małe kroki w strone zwycięstwa

W Jatomi Fitness czekamy na Ciebie, na Twoje „małe kroki” i dobre decyzje. Jesteśmy po to aby maksymalnie ułatwić Ci realizację celu, systematyczne treningi. Uzupełnimy Twoje zmagania o nowe – dodatkowe wyzwania, dzięki którym staniesz się szybszy, sprawniejszy, zdrowszy i bardziej wytrzymały. Chcesz zrzucić wagę? Świetnie – bogata oferta zajęć grupowych oraz dostępni na miejscu trenerzy personalni będą Twoją połową sukcesu. Liczysz na zwiększenie szybkości, pobicie życiówki? Proszę bardzo! Nigdzie indziej nie znajdziesz tak świetnie wyposażonych stref cardio, najnowszych bieżni S-drive i dopasowanych do Twoich potrzeb maszyn. Liczysz na zwiększenie wytrzymałości? Strefy funkcjonalne i Performance Lab to najlepsze rozwiązanie na osiągniecie „trybu bestii”. Marzysz o pięknie wypracowanej sylwetce i zwiększeniu siły? Sprawdź wyposażenie naszych stref siłowych – zdziwisz się jak wiele rodzajów planów treningowych zrealizujesz w naszych przestrzeniach!

Zaplanują swoją historię!

Bez względu na cel – to małe, pierwsze kroki są najważniejsze w trakcie realizacji marzeń. Wybierz dobrze. Nowa kampania Jatomi Fitness idealnie pokazuje, że ludzie, którzy kiedyś dokonali dobrego wyboru, dziś świętują sukcesy jako mistrzowie. Każde zwycięstwo ma swoją historię, to ty dokonujesz wyboru jaka ona będzie. Pamiętaj, że każdy mistrz ma swoją historię!

Joanna Hentka

Polska medalistka olimpijska Igrzysk w Londynie i Rio. Zwyciężczyni dwóch edycji Pucharu Świata i Mistrzostw Europy. Jej przygoda ze sportem zaczęła się w 2000 roku, zainspirowana opowieściami mamy, która w latach swojej młodości również trenowała wioślarstwo. Pierwsze podjęcie wioseł było bardziej zabawą i próbą sprawdzenia swoich możliwości, jednak z czasem przerodziło się w ogromną pasję. Ogólnopolskie sukcesy przyszły po wielu latach ciężkich treningów, a dołączenie do obozu Kadry Narodowej sprawiło, że od 8 lat wioślarstwo jest całym jej światem, odwdzięczając się coraz większymi sukcesami na arenie międzynarodowej.
„Biorąc wiosło do ręki dekadę temu nawet nie przypuszczałam, że uda mi się sięgnąć po najważniejszy medal olimpijski. Mówię szczerze – dzieją się rzeczy, o których nie śmiałam marzyć”.

Tomasz Sordyl i Anna Brożek

Ania to polska medalistka Pucharów Świata, zajmuje czwarte miejsce w rankingu światowym. Jej przygoda ze sportem zaczęła się jeszcze w podstawówce, gdzie nadmiar energii wykorzystywała na szaleństwa na sali gimnastycznej, także na ściance. Na poważnie wróciła do wspinaczki w gimnazjum, ćwicząc regularnie i doskonaląc technikę. W 2014 roku jej kariera zaczęła nabierać tempa, wynosząc ją w 2016 roku na Akademicką Mistrzynie Świata, gdzie pobiła rekord Polski we wspinaczce na czas.
„To co z początku było bardzo amatorskie i tylko dla zabawy ukształtowało moją przyszłość na długie lata, a pobijanie kolejnych rekordów sprawia mi autentyczną radość”.
Tomek, polski medalista Pucharu Polski i Europy. Jego przygoda ze sportem zaczęła się w rodzinnym Andrychowie pod Krakowem. Dzięki modernizacji skrzydła sportowego w miejscowej szkole powstała tam nowoczesna ściana wspinaczkowa, na której Tomek stawiał pierwsze kroki i łapał pierwsze chwyty. Zaintrygowany różnymi metodami wspinaczki postanowił przyłączyć się do lokalnej grupy zapaleńców. Jego oddanie treningom i zapał sprawiły, że w krótkim czasie udało mu się zdobyć pierwsze wyróżnienia rangi ogólnopolskiej.
„Ścianka nie służy tylko do powolnego wspinania, spodobało mi się, że z odpowiednim warsztatem można po niej biegać, a nawet skakać – to niesamowite”.

Marcin Filipiak

Wielokrotny medalista zawodów z użyciem kettlebell rangi europejskiej. Ze sportem związany od wczesnych lat dzieciństwa, gdy trenował futbol i sztuki walki. Zawodnik polskiej kadry Kettebell Sport – wytrzymałościowego podnoszenia ciężarów. Dzięki pełnemu oddaniu pasji, zwycięstwom i wybitnemu warsztatowi uzyskał tytuł instruktora tego sportu, prowadzi własną akademię, a także pełni funkcje administracyjne w Zarządzie Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych oraz Międzynarodowej Federacji Kettlebell. W 2017 roku brał udział w pojedynku sportowym transmitowanym na żywo w ramach Jatomi Champions Challenges.
„Kettle to nie tylko trening siłowy. Odpowiednie ćwiczenia z ich wykorzystaniem mają właściwości rehabilitacyjne i mogą pomóc osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa”.

Twoja historia zaczyna sie dziś

Czas dokonać dobrego wyboru i już dziś zrobić krok w odpowiednim kierunku. Ustaw cel, wybierz klub i każdego dnia zbliżaj się do realizacji marzeń, trenując z mistrzami w Jatomi Fitness. Jeśli coś robisz – rób to dobrze, na 100%. W drodze po złoto nie zamienników – trzymaj się tego, co dobre.

odbierz zaproszenie