Grzegorz Siuda

Trener personalny

Grzegorz Siuda

Manager Klubu Pure Echo Kielce. Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie mający rewelacyjne rezultaty w pracy zarówno z mężczyznami jak i kobietami w każdym wieku potwierdzone znacznym gronem zadowolonych klientów, którzy osiągnęli założone cele treningowe. Certyfikowany trener TRX.

Specjalista od bezpiecznej suplementacji w sportach sylwetkowo-wytrzymałościowych oraz treningu funkcjonalnego TRX oraz Kettle Bells. Zwolennik zdrowego stylu życia. Cały czas pogłębiający wiedzę w zakresie kulturystyki, fitness oraz dietetyki, perfekcjonista pod względem technik treningu siłowego.

Brak Ci motywacji? Chcesz schudnąć? Wyrzeźbić swoje ciało? Zbudować sportową umięśnioną sylwetkę? Potrzebujesz skutecznego planu treningowego dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb? Masz lub miałeś problemy z kręgosłupem? Chcesz wrócić do aktywnego trybu życia lub treningów na siłowni a nie wiesz jak to zrobić i czy Twoja kolejna wizyta na siłowni nie skończy się wielomiesięczna rehabilitacją? To jestem osobą, która Cię nie zawiedzie, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, jakie konsekwencje niosą za sobą nieodpowiednio wykonywane ćwiczenia i trening siłowy. Sam mam chory kręgosłup (odcinek lędźwiowy), który uszkodziłem lata temu robiąc martwe ciągi z dużymi ciężarami cudem udało mi się uniknąć operacji. Dwa lata żmudnej ciężkiej rehabilitacji dziesiątki kursów setki godzin poświeconych na studiowanie specjalistycznej literatury i co najważniejsze wieloletnia praktyka jak trenować ciężko efektywnie, ale przede wszystkim w 100% bezpiecznie. Teraz jestem w świetnej formie znacznie lepszej niż przed kontuzją i Ty tez możesz wrócić do sportu i być jeszcze lepszym niż wcześniej. Pamiętaj, że razem możemy osiągnąć każdy cel – wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości, a ja Ci w tym pomogę.

Wszystkich, którzy chcą zobaczyć jak wygląda prawdziwy intensywny trening ze mną proszę o kontakt i zapraszam na pierwsze pokazowe zajęcia, na których pokażę, że siłownia to nie tylko nudne sztangi i hantle, ale świetna zabawa połączona z efektywnymi ćwiczeniami.

Moje motto to: “Każdy Twój mały sukces, będzie moim wielkim sukcesem”

Kontakt do Fitness Managera:
g.siuda@purepoland.com